Gramy dla Was!

Za moment na naszej scenie rozpocznie się kolejna aukcja! Jeśli wciąż zwlekacie z licytacją swoich wymarzonych przedmiotów, to własnie nadszedł odpowiedni moment! A wszystkich, którzy z jakichś powodów nie mogą być dziś z nami, zachęcamy do kontaktu z naszymi telefonistkami pod nr 585 007 585 oraz do obserwowania dzisiejszych wydarzeń w transmisji internetowej 👉🏻 LINK.

Na naszej scenie miały miejsce miały miejsce niesamowite występy uczniów kwidzyńskich szkół i przedszkoli.  Dzieci z Przedszkola Promyk w strojach pszczółek 🐝 i smerfów 🙆🏼‍♂️ roztopiły najtwardsze serca. Zespół muzyczny ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego zaprezentował kilka współczesnych utworów, które w ich wykonaniu brzmiały niemal lepiej niż oryginały! W tym momencie przed sceną prezentują się młodzi tancerze ze Szkoły Podstawowej nr 4.

I co dalej?!

Już o 13.30 ponownie powitamy niezwykle utalentowanych przedstawicieli studia tańca „Be-Real”, a o 13.45 uczniów ZSP nr 1.  Nie myślcie, że to jedyne atrakcje! Na hali wciąż trwają rozmaite aukcje, warsztaty i losowania. Na każdym kroku czekają na was także stoiska z książkami, zabawkami i innymi intrygującymi przedmiotami, które można zakupić.

Mamy także niesamowitą wiadomość! Stan naszego konta rośnie w zawrotnym tempie. Saldo na godzinę 13.00 wynosi aż 17 872,48 zł !!! Dla porównania, w zeszłym roku o tej porze było to 13 100,71 zł. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się pobić kolejny rekord!!! 😍

Pamiętajcie! Pomaganie jest dziecinnie proste!  🤩 / N.