PROGRAM 24. FINAŁ WOŚP 10.01.2016 W KWIDZYNIE

24. Finał WOŚP 10.01.2016 KWIDZYN HALA - ul. Wiejska 1A 9:00-15:00 Salon Urody ALEX (Brat. Narodów 33/3) 9:00-10:00 Zabytkowe Auta i Motoświry (parking Hali) 10:00-14:00 Zabytkowe Auta i Motoświry (przejazd przez miasto i pod marketami) 10:00 START-Kwidzyńskie Mażoretki  10:20 Przedszkole Nr 2 10:30-18:00 Ratujemy i Uczymy Ratować (płyta główna) 10:35 Przedszkole PROMYK  10:50 Przedszkole EKOLOGICZNE  11:00 AUKCJA 11:00 Śniadanie - Pokaz kulinarny kuchni wegetarianskiej i bezglutenowej (hol) 11:30 Szkoła Podstawowa nr 6 11:30 FITNESS MAGNUM - Zumba na rozgrzewkę przed biegiem (parking hali) 11:45 Zespól Szkół Specjalnych  12:00 AUKCJA 12:00 6. Bieg "Policz się z cukrzycą" (parking hali) 12:00-21:30 Rycerze GNIEWU 12:30 Szkoła Podstawowa nr 4 12:45 Szkoła Podstawowa nr 5 13:00 AUKCJA  13:30 Gimnazjum nr 2  13:45 ZSP nr 1  14:00 AUKCJA  14:30 ZSO nr 2  14:40 ZSP nr 2  14:50 CKZiU  15:00 AUKCJA  15:00 Obiad - Pokaz kulinarny kuchni wegetarianskiej i bezglutenowej (hol) 15:00 Mecz Siatkówki Rada Miasta-Rada Powiatu (Gimnazjum nr 3) 15:30 Szkoła Rocka  16:00 AUKCJA  16:30 Sekcja wokalna KCK z instruktorem Marcinem Sawickim  17:00 AUKCJA 17:30 Seniorzy 50+  17:45 Ayse i Asiyah - Taniec orientalny  18:00 AUKCJA Główna 18:00 Kolacja - Pokaz kulinarny kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej (hol) 20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA  20:10 Gwiazda wieczoru: HALF LIGHT 21:30 ZAKOŃCZENIE  Telefony do licytacji aktywne tylko w godzinach aukcji (rozmowy sa nagrywane): +48/ 897-212-996 | 897-212-997 | 897-212-998
24. Finał WOŚP 10.01.2016
KWIDZYN HALA – ul. Wiejska 1A
9:00-15:00 Salon Urody ALEX (Brat. Narodów 33/3)
9:00-10:00 Zabytkowe Auta (parking Hali)
10:00-14:00 Zabytkowe Auta (przejazd przez miasto i pod marketami)
10:00 START-Kwidzyńskie Mażoretki
10:20 Przedszkole Nr 2
10:30-18:00 Ratujemy i Uczymy Ratować (płyta główna)
10:35 Przedszkole PROMYK
10:50 Przedszkole EKOLOGICZNE
11:00 AUKCJA
11:00 Śniadanie – Pokaz kulinarny kuchni wegetarianskiej i bezglutenowej (hol)
11:30 Szkoła Podstawowa nr 6
11:30 FITNESS MAGNUM – Zumba na rozgrzewkę przed biegiem (parking hali)
11:45 Zespól Szkół Specjalnych
12:00 AUKCJA
12:00 6. Bieg „Policz się z cukrzycą” (parking hali)
12:00-21:30 Rycerze GNIEWU
12:30 Szkoła Podstawowa nr 4
12:45 Szkoła Podstawowa nr 5
13:00 AUKCJA
13:30 Gimnazjum nr 2
13:45 ZSP nr 1
14:00 AUKCJA
14:30 ZSO nr 2
14:40 ZSP nr 2
14:50 CKZiU
15:00 AUKCJA
15:00 Obiad – Pokaz kulinarny kuchni wegetarianskiej i bezglutenowej (hol)
15:00 Mecz Siatkówki Rada Miasta-Rada Powiatu (Gimnazjum nr 3)
15:30 Szkoła Rocka
16:00 AUKCJA
16:30 Sekcja wokalna KCK z instruktorem Marcinem Sawickim
17:00 AUKCJA
17:30 Seniorzy 50+
17:45 Ayse i Asiyah – Taniec orientalny
18:00 AUKCJA Główna
18:00 Kolacja – Pokaz kulinarny kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej (hol)
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
20:10 Gwiazda wieczoru: HALF LIGHT
21:30 ZAKOŃCZENIE
Telefony do licytacji aktywne tylko w godzinach aukcji (rozmowy sa nagrywane):
+48/ 897-212-996

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *