„Okna i samoloty” – Łukasz Suchocki

Powoli zaczyna stawać się tradycją, że organizując Finały WOŚP pochylamy się nad twórczością młodych artystów pochodzących z Kwidzyna. W tym roku proponujemy udział w specjalnych pokazach filmu „Okna i samoloty” w reżyserii Łukasza Suchockiego – absolwenta II Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie oraz wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Łukasz Suchocki film zrealizował w 2014 roku wspólnie ze swoim kolegą z roku, operatorem – Mateuszem Pastewką.  Producentem filmu oraz opiekunem artystycznym Łukasza jest Maciej Ślesicki. Scenariusz do filmu powstał na konkurs organizowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a główne role w filmie zostały obsadzone czołowymi polskimi aktorami – Paweł Wilczak, Łukasz Garlicki, Olga Bołądź, Małgorzata Bogdańska, Iwo Wiciński, Janusz Zadura

„Okna i samoloty” | reż. Łukasz Suchocki (25 min.)
Marcel przechodzi kryzys wieku średniego. Od dłuższego czasu w ukryciu przed swoja rodzina przygotowuje się do spełnienia swojego największego marzenia. Nie wie jednak ze jest obserwowany przez swojego sąsiada Eryka który także przechodzi przez problemy w swoim związku.

Zobacz zwiastun filmu

Uwaga! Film skierowany do widzów powyżej 16 roku życia.

Pokazy filmu odbędą się 17 grudnia 2015 r. w Sali Audiowizualnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury, ul. 11 Listopada 13.

Godziny projekcji: 

godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 – projekcja dla szkół

godz. 17.00 i 18.00 – projekcja popołudniowa otwarta dla mieszkańców Kwidzyna i powiatu kwidzyńskiego

Bilety w cenie 5 zł w formie datku do puszki 24. Finału WOŚP.

W celu rezerwacji miejsc dla grup zorganizowanych prosimy o informację na wospkwidzyn@o2.pl

ZAPRASZAMY !